Ford gi

770

Ford 0673758402
Model gi Viti 2003 Fiesta1.4 naft
Dogan te paguar Makina eshte e sapoardhur me dogan te paguar shum e mirembajtur

Lexo edhe:   Lumturia ime e frika nga “mrekullia” celular dikur…dhe brezi internetit sot