shtepi ne lagjen mark lulaj

716

Shitet kjo shtepi ne lagjen mark lulaj shtepija eshte 150 met katerore dhe eshte e ber prej gurit shtepija eshte 75,0000 miljon 0673083568

Lexo edhe:   Mashtrimi me listën e re të barnave të rimbursueshme
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakVolkswagen Sharon
Artikulli tjetërkelysh haskita