Benz E 220 CDI AVANTGARDE

892

+355699493339
Mercedes Benz E 220 CDI AVANTGARDE
Kamio automatike C/S , viti 2005
Bler ne Minden/Hanover dhe sjell ne rrug toksore . Me sensor parkimi para/mrapa, sensor shiu/drite , klima 4 zonale, tapiceri pa asnje gervishtje evo nga fabrika gjys lekur , navigator , isofix, xenon/bixenon +levizje automatike etj
Me tuv dhe dogan te paguar ne super gjendje

Lexo edhe:   (Video) Sonila Meço feston ditëlindjen, merr surprizën e madhe live në emision. Ja sa vjeç mbush moderatorja