HYRJELAJMEzetor Tomo Vinkovic

zetor Tomo Vinkovic

Shitet zitori Tomo vinkovic eshte ne gjendje te shkelqyer pune 21 kuaj fuqi ka 1 piston eshte 2 deferencialsh ka plug ,frez dhe kos . Kush eshte i interesuar te kontaktoj ne nr 0672317220

Artikulli paraprakZgara portative
Artikulli tjetërbiqiklet e ardhur nga gjermanija

TE TJERA

spot_img