16471664-7283699-image-m-50_1564021407541

img_8968.jpg
3

Te fundit

Nuk i eci me Mevlanin, por Antonela ikën me pushime në Dubai: Me sheikun...

Antonela Berisha ka udhëtuar drejt Dubait për të shijuar disa ditë pushim nën rrezet e diellit. Antonela ka pbulikuar në rrjete sociale foto nga disa...

“Vajza jonë nuk e di”, Robert Berisha çudit me deklaratën për Nora Istrefin

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës dy vite më parë, por ata mbetën miq shumë të mirë për hir të vajzës...

Pafajësi dhe përgatitjet e fundit për projektin e ri, Zogu i Tiranës ka një...

“Zogu i Tiranës” kërkon pafajësi dhe jep lajmin e mirë për ndjekësit e tij, do rikthehet në ekran. Në fund të muajit korrik, Hermes Nikaj,...