img_9567

LIDHU ME NE

71,680FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

MALËSIA E MADHE, PRANË UJIT PA UJË

Tingëllon çuditshëm, por është e vërtetë. Malësia e Madhe që shtrihet në afërsi të liqenit të Shkodrës nuk ka ujë të pijshëm prej tre...

PËRKUJTOHET 147-VJETORI I LINDJES SË AT GJERGJ FISHTËS

Ne Lezhe eshte përkujtuar 147-vjetorin e lindjes të poetit, intelektualit dhe politikanit Shqiptar “At Gjergj Fishta”. Në biblioteken që mban emrin e homerit shqiptar “At...

Rama i quajti “legena”, shkarkohen 11 kryetarë degësh në PS

11 Kryetarë degësh janë shkarkuar nga kryesia e PS-së për mospërmbushje objektivash,neglizhencë dhe shturrje në ato bashki ku drejton opozita. Bëhet fjalë për kryetarët e...