img_7468.jpg

LIDHU ME NE

73,417FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Pse dhjetori është muaji më i bukur ?

Dhjetori është muaji më i bukur i vitit, sipas shumë studimeve. Jo vetëm se pas shume kohësh ti mund të shohësh përtej dritares borën që...

Shqiptarët përplasen me grekët në New York

Mes shqiptarëve dhe grekëve prej kohësh klima është e acarrtë. Së fundmi, është shënuar përplasje mes tyre në New York. Një grup shqiptarësh ishin mbledhur...

SKANDALI , ARGJINATURA KIRIT PO SHITET PER SKRAP

Argjinatura e ndërtuar pak vite më parë e cila shërben për të mbrojtur nga përmbytjet fshatrat Bardhaj, Kuç e Vukatanë po dëmtohet cdo ditë...