img_7336.jpg

LIDHU ME NE

71,427FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Po ERTV është rregjistruar në AKEP? Me çfarë kontrate punon intervistuesi i ERTV?

Ka shumë gjasa që vetë ERTV të punoj në të zezë ose në lëmin e shpifjes. Nuk dihet nëse AKEP-i i Ilir Zelës e...

Një orë rrugë për një gjilpërë

Ndërtesa që dikur ishte qendra shëndetësore e lagjes “1 Maji” në Kuçovë është shndërruar në një tualet publik.   Banorët thonë se jo vetëm tek ish-ambulanca,...

ADEMI TAKIM ME GRATË E RRETHINAVE

Pas dy takimeve atë në Anën e Malit dhe në Shkodër, bashkia e këtij qyteti është ndalur në njësinë administrative Rrethina.     Është vetëm takimi i...