img_6963.jpg

LIDHU ME NE

73,439FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

PROTESTE NE HYRJE TE SHKODRES,BLLOKOHET QARKULLIMI I MJETEVE

Ashtu si dhe ishte paralajmeruar nje dite me pare, ne oren 16 ka patur perseri proteste ne hyrje te qytetit te Shkodres ne lagjen...

SHKODER,MAKINA PERPLASET ME MOTORIN

Nje aksident rrugor ka ndodhur rreth ores 16 ne qender te qytetit te Shkodres, ku nje makine eshte perplasur me nje motorciklete.Ngjarja ka ndodhur para...

CMIMI NAFTES, PROTESTA DHE ME 15 DHJETOR

Protest masive ne Shkoder per naften me te keqe dhe me te shtrejt ne europe. Qytetarët shqiptarë paguajnë 7 taksa mbi naftën, çka përbën...