img_6963.jpg

LIDHU ME NE

69,158FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Vatër bakteresh dhe virusesh, hidhini peshqirët e kuzhinës e zëvendësojini me letra

Pas sfungjerit, i cili konsiderohet si sendi më i pistë në kuzhinë, një nga trnasmetuesit më të rrezikshëm të infeksioneve konsiderohet edhe peshqiri. Një...

“Tutti fratelli për tragjedinë e Italisë, po për masakrën e Selenicës as gjysmë fjale”,...

Kryeministri Edi Rama shprehu ngushëllimet në facebook për viktimat e tragjedisë së Genova-s në Itali, ku si pasojë e shembjes së urës, vdiqën   39 persona...

Skandal/ E blejmë për vaj ulliri, por është përzierje industriale. Tjetër mashtrim në tregun...

Konsumatorët shpesh dyshojnë se mashtrohen ndërsa blejnë shishet me etiketat Vaj ulliri i virgjër. Top Channel fakton se mashtrimi është i vërtetë. Ne morëm nga...