img_6962.jpg

LIDHU ME NE

77,134FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Mosha është thjesht një numër/ Këto janë shenjat e horoskopit që nuk plaken kurrë

Luani Luani është një shenjë që transmeton idenë e të resë, thjesht me energjinë që ka. Atyre u pëlqen që të qendrojnë në ambiente ku...

Djegia e mandateve, apelon ish-ministri i LSI: Cilido opozitar të bashkohet me propozimin e...

Pasi kreu i PD, Lulzim Basha deklaroi se do t’i propozojë Grupit Parlamentar të PD dhe organeve më të larta vendimmarrëse të djegin mandatet...

Basha: Propozoj të djegim mandatet parlamentare

"Kam vendosur t’i propozoj grupit parlamentar dhe forumeve me te larta politike djegien e mandateve të deputeteve tanë!”. Kështu deklaroi Lulzim Basha në një konferencë...