img_6962.jpg

LIDHU ME NE

80,174FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

POLICIA E BANORET SHPETOJNE TURISTET E BLLOKUAR NE THETH

Policia e Shtetit në bashkëpunim me banorët e zonës, u vjen në ndihmë dy turistëve të huaj të cilët kishin mbetur të bllokuar në...

Studenti i kërkon 1 miliard dollarë dëmshpërblim Apple, ja arsyeja

Një student ka paditur kompaninë Apple duke kërkuar dëmshpërblim rreth 1 miliardë dollarë, duke pretenduar se kamerat e saj e arrestuan pa të drejtë. Ousmane...

Nëse Mashkulli Juaj Bën 1 Nga Këto 12 Gjëra, Është Dashuri E Përjetshme!

Nëse doni të dini se si është dashuria e vërtetë, shmangni filmat. Dashuria e shfaqur në ekran është një imitim i ëmbëlsuar dhe i...