img_6923.jpg

LIDHU ME NE

77,664FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Operacioni “Kir” ne pranga nje 45 vjecar

Shkodër - Finalizohet operacioni policor i koduar “Kir”, sekuestrohen lëndë narkotike, armë, radio marrëse-dhënëse, 1 në pranga Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, në bashkëpunim...

Plane për këtë javë?Zbuloni parashikimin e yjeve nga Jorgo Pulla

Si nis kjo javë për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni...

Këto janë tre shenjat e horoskopit që nuk “marrin erë” nga dashuria

Kur vjen fjala tek dashuria për Dashin, Demin dhe Akrepin, kjo është diçka thuajse “e paarritshme” për ta. E themi këtë sepse Dashi shpesh zgjedhje...