img_6738.jpg

LIDHU ME NE

72,248FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

THATËSIRA, “SHTERRON” LUMI DRIN

Peshën e thatësirës së zgjatur në Shkodër ka nisur ta ndjejë edhe lumi Drin. Një thatësirë e tejzgjatur e shoqëruar me temperatura të larta...

SHTOJ I RI, FLAKËT PËRFSHIJNË BANESËN

Një banesë tre kateshe është përfshirë nga flakët në fshatin Shtoj i Ri Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të mërkure, teksa zjarri është...

MARRËVESHJE MES QARQEVE SHKODËR DHE DUBROVNIK

Kryetarja e Këshillit të Qarkut Shkodër Greta Bardeli ka pritur në një takim në zyrën e saj Presidentin e Rajonit të Dubrovnikut Nikola Dubroslaviç...