img_6197.jpg

LIDHU ME NE

70,292FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

“Zoti më dha 2 dhurata”, pas 24 vitesh ndodh mrekullia (Video)

Fëmija është pasuria më e madhe për këdo. Të qenit nënë është kulmi i lumturisë për çdo grua, por jo gjithmonë është lehtësisht e...

Me 20 mijë lekë bëhesh ish-i përndjekur dhe mund të aplikosh edhe për azil…

Një qytetar iu drejtua Shoqatës Kombëtare të ish-të Burgosurve dhe të Persekutuarve Politikë të Shqipërisë, për një dëshmi që do ta përdorë për azil...

Ambasadori i ri prezantohet me video: Ambicia jonë, Shqipëria në BE

mbasadori i sapo emëruar i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, është prezantuar përmes një video-mesazhi të bërë publik në faqen zyrtare të Bashkimit...