img_6192.jpg

LIDHU ME NE

80,644FansaPëlqeje

Te fundit

Ngacmoi seksualisht një grua, arrestohet 35-vjeçari

Policia e Beratit ka arrestuar një 35-vjeçar, pas kallëzimit të një gruaje, se ai e ka ngacmuar seksualisht. 32-vjeçarja me inicialet K.G në Berat, ka...

HOROSKOPI DHE VIPAT/ ELIONA PITARKA, “SHIGJETARI” SEKSI QË I BËN MESHKUJT TË ÇMENDEN!

Eliona Pitarka është aktorja bukuroshe e emisionit “Duplex” e cila komplimentohet shumë nga të gjithë për pamjen super seksi. Në horoskop ajo i përket shenjës...

Bylis mund 3-1 Vllazninë dhe shpallet kampion i kategorisë së parë

Bylis ka fituar 3-1 ndaj Vllaznise dhe eshte shpallur kampion i kategorise se pare per sezonin 2018- 2019 Takimi eshte luajtur ne stadiumin “Niko Dovana”...