img_6192.jpg

LIDHU ME NE

78,003FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Ne shqiptarët shtëpinë e mbajmë xixë, por sapo kalojmë derën i hedhim mbeturinat kuturu

Nga Meri Zeneli Është e njohur gjerësisht ndër ne, por tashmë edhe për të huajt që vizitojnë Shqipërinë, pastërtia dhe rregulli që mbizotëron në banesat...

Spikeri Shkodran nuk ndalet së qeshuri, ja çfarë i shkruan Bekim Balaj

Ndodh shpesh që në transmetime live gazetarët dhe moderatorët të mos e mbajnë të qeshurën. I fundit që nuk është përmbajtur live, është spikeri i...

Pse fëmijët gënjejnë, dhe si duhet të sillen prindërit

Nuk ekziston asnjeri në botë që nuk ka thënë në jetën e tij të paktën një gënjeshtër. Ne mund të na ndodhë çdo ditë...