img_1481.jpg

Te fundit

Detaje të reja për 21 vjeçaren që vdíq nga korónavirusi, si përfundoi në Inféktiv

Një vajzë 21-vjeçare ndërroi jetë nga korónavirusi gjatë 24 orëve të fundit duke u bërë víktima më e re në vendin tonë. Burime për...

Shkrumbohen gjatë natës tre shtëpi në Shkodër, në njërën banonin 5 persona, çfarë dyshohet...

Tre shtëpi janë shkrumbuar gjatë natës në Bajzë të Malësisë në Madhe në Shkodër. Dy nga shtëpitë janë të pabanuara. Ndërsa në njërën prej tyre...

I moshuari nuk përmbahet/ “Kam 2 vite që kam humbur gruan, kur mund të...

Një i moshuar ka humbur bashkëshorten 2 vite më parë dhe shpesh herë ndihet i vetmuar, ndaj kërkon një partnere të re. Në letrën...