img_1480.jpg

Te fundit

3 mijë euro rrogë për të rinjtë që lënë emigrimin e vijnë në atdhe

Qeveria greke ka bërë publike një nismë të re për kthimin e të rinjve në vend. Mediat e huaja bëjnë me dije se qeveria...

Video – Tentohet grabitje në Qendrën Komunitare në Bashkinë e Shkodrës, hajdutët dëmtojnë murin...

Një tentativë grabitjeje është regjistruar në Shkodër, në Qendrën Komunitare “Për Familjen” nr. 5 të Bashkisë Shkodër. Ngjarja mësohet se është regjistruar në orët e...

Aksident i rëndë, makina e përmbysur dhe e copëtuar, ambulanca në vendngjarje…

Nje aksident i rende ka ndodhur mengjesin e sotem ne Tirane. Nje makine ka perfunduar e permbusur dhe e copetuar ne ane te rruges. Sic...