img_1358.jpg

LIDHU ME NE

80,975FansaPëlqeje

Te fundit

Çfarë do të ndodhë me zgjedhjet e 30 qershorit?!

Ilir Meta ka dalë mëngjesin e sotëm në një konferencë të jashtëzakonshme ku theksoi se zgjedhjet e 30 qershorit kanë rënë dhe ato janë...

Horoskopi 25 Qershor 2019

Dashi- Dita e sotme do të jetë e qetë dhe pa shumë impenjime. Megjithatë, nuk do të mungojë ndonjë moment tensioni me dikë. Demi- Parashikohet...

PAS KONFERENCËS, META HEQ KOLLAREN DHE PËRVESH MËNGËT

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mbajti mëngjesin e kësaj të hëne një konferencë për shtyp, ku u shpreh edhe njëherë i bindur se zgjedhje...