img_0178

LIDHU ME NE

70,399FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Amaneti për nënën: M’i ço fjalë e i thuej se…/Historia tronditëse e gjimnazistit që...

Çastet e fundit dhe amaneti i Filip Logorecit, lënë bashkëvuajtësit të tij të qelisë, Zef Staku. Historia tronditësë e gjimnazistit shkodran që humbi këmbë...

Një buton i ri-shpërndarjeje, risia më e fundit e Instagram

Tashmë përveç facebook, duket se dhe Instagram po ndërmerr një nismë kur ne të mundemi që të shpërndajmë postimet e të tjerëve në profilin...

Pija “magjike” që kthen flokët e thinjura në ngjyrë natyrale

Flokët e thinjur në një periudhë të caktuar të jetës janë dhe më të dukshmet dhe të pranishme te të gjithë. Shumë nga ne...