Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Spiropali ironizon Metën për 2 Marsin: Një protestë të tillë mund ta bënte Nard...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në “Mbrëmjen në Abc” ka komentuar tubimin e 2 marsit të thirrur nga...

‘Pse ke fol keq për mua?’, këngëtarja shqiptare i bën namin Bleros mes emisionit

Këngëtarja Tringa Kay ishte e ftuar së fundmi në “Glamour Zone” në RTV ORA, ku gjatë emisionit vendosi t’i bënte një rreng mikut të...

“Të q*fsha shtetin”, skifteri laçjan çmend burgjet angleze, sfidon autoritetet dhe poston foto në...

Dorian Puka, 25-vjeçari shqiptar që po vuan dënimin për vjedhje në burgjet angleze ka dhënë alarmin e sigurisë në këtë burg për shkak të...