Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Dalin pamjet përrallore të vilës 1.5 milionë euro të Aleksander Frangajt

Pronari i TV Klan, Aleksandër Frangaj, deri para pak kohësh ka qënë pronar i një vile vanitoze në zonën e Qerretit, tek kompleksi i...

Zbuloni si të gjeni dashurinë bazuar tek shenja e horoskopit

Nëse doni të gjeni dashurinë, lexoni këshillat bazuar tek shenja juaj e zodiakut. Dashi Ndiqni intuitën tuaj dhe mos injoroni dëshirat që kalojnë në mendjen tuaj!...

Pse Shyhrete Behluli nuk flet me Remzie Osmanin?

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me...