Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Pse Shyhrete Behluli nuk flet me Remzie Osmanin?

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me...

60 të infektuar e 2 të shuar, a ka shqiptarë të prekur nga koronavirusi...

Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga...

Luljeta Bozo në studio me nusen e djalit, jep 2 këshilla si ta bësh...

Ditën e sotme tek “Rudina”, tema kishte të bënte me raportin nuse-vjehrrë dhe të ftuar ishin inxhinierja Luljeta Bozo dhe nusja e saj, skenaristja...