Tokë në shitje në Vermosh

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m².Cilësitë e tokës: - Rruga...

shtepi ne lagjen mark lulaj

Shitet kjo shtepi ne lagjen mark lulaj shtepija eshte 150 met katerore dhe eshte e ber prej gurit shtepija eshte 75,0000 miljon 0673083568

LIDHU ME NE

80,635FansaPëlqeje

Te fundit

“JANË TË PANDASHËM”/ ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN NGJITUR ME NJËRI TJETRIN EDHE NË FESTËN...

Prej kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet të jetë në një lidhje me regjisorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj. Mesa...

Astrologia Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje do t’i dyfishohen lekët këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu qe na zbulon te rejat me te fundit nga bota e astrologjise e si do ndikojne yjet tek ne,...

Rudina Dembacaj ndryshon pamjen ne menyre drastike, shikoni sa shume i ka prere floke

Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me...