OKAZION HYRJE

OKAZION HYRJE TEK KAFJA E RREMES 2+1 ME DY BANJO 97.5M2 DY LINJA AUTOBUZI NE RRUGE KRYESORE SHKOLLA NGJITUR...

shitet nji shpi

shpia ësht 3-katshe nji kat i nendheshem qe mund ta perdoresh per cdo gje, kati i dyt i kompletum dhe i mobilum edhe kati siper i pa mobilum 400m2...

Tokë në shitje në Vermosh

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m².Cilësitë e tokës: - Rruga...

Shtëpi private 2+1 në shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te...

Apartament 2+1 në shitje në Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te...

super okazion

Shitet garzonirja 50 meter2 tek rruga todi shkurti, 300 meter nga kompleks grandi ndodhet ne kat te pare eshte ne gjendje shume te mire dhe vjen...

Shtepi Private Ne Lagjen”Karahase”

Shitet shtepi private ne lagjen "Karahase", rruga "Hafiz Musa Derguti".Siperfaqe ndertimi:150m2 Shtepia perbehet nga: Sallon+Kuzhine, 2 dhoma gjumi,...

LIDHU ME NE

62,764FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Bie sistemi, gjendja civile ne Shkoder offline

Që prej mëngjesit të kësaj të hëne, i gjithë sistemi në Gjendjen Civile pranë Bashkisë Shkodër ka qenë totalisht jashtë funksionit. Qytetarët shkodranë janë detyruar...

Mrekullia shqiptare e turizmit malor

               

Pranga 35-vjeçarit në Shkodër ndihmoi shokun, të vrasë gruan

Është ndaluar nga policia e Shkodrës një bashkëpunëtor i vrasjes së gruas S.S. e cila ka ndodhur më 18 prill të vitit 2016 në...