Celular Android

Telefon i thjeshte Android, ne gjenjdje te mire pune.Kamera 5MP (prapa) 2MP (para) 4GB hapesire Radio FM MicroSD max. 32GB 0695854607

Samsung Galaxy S5 LTE 32GB

Lek16,000 Shkodër, Albania Samsung Galaxy S5 LTE 32GB G900S, ne gjendje optimale 8.5/10. **Vetem shiten jo ndrrime** Tel: 0672944105

Shitet iphone 5s 16 giga

shitet iphone 5s 16 giga ose ndrrohet €150 Tirana, Albania ne gjendje te mire

Shitet iphone 5s

shitet iphone 5s 16giga ne gjendje 10/10 nderrohet s6 Shkoder £180 veten dy jav i perdorur 3muj garanci ne gjendje shkekqyme

Samsung Galaxy S5 LTE-A G906S 32GB

Samsung Galaxy S5 LTE-A G906S 32GB ne gjendje 10/10 si i ri pa asnje shenje perdorimi. Modeli me i mire i S5 **Vetem shiten**, jo ndrrime. Tel:...

Shitet HTC 30 mije lek

shitet htc 30 mij lek Tirana, Albania €30 shitet sic shihet

LIDHU ME NE

81,131FansaPëlqeje

Te fundit

Aurela Gaçe shfaqet për herë të parë me rroba banjo

Pas koncerteve e mbrëmjeve të shumta muzikore ku ndez gjithnjë atmosferën, Aurela Gaçe ka nisur pushimet. Këngëtarja po kalon disa ditë relaksi me familjen e...

Berisha me ambulancë dhe antiplumb veshur deri tek avioni…shkon për kurim në Vjenë!

Sali Berisha ka lënë në mes “revolucionin”, 4 ditë para zgjedhjeve dhe siç duket nuk do të ketë asnjë llojë përgjegjësia nga idiotsit e...

E enjtja vendimtare! Çfarë pritet të ndodh më pas…

E enjtja do të jetë jo vetëm një ditë me temperatura të larta, por dhe me zhvillime të forta politike. Presidenti Ilir Meta do...