Samsung Galaxy S5 LTE-A G906S 32GB

Samsung Galaxy S5 LTE-A G906S 32GB ne gjendje 10/10 si i ri pa asnje shenje perdorimi. Modeli me i mire i S5 **Vetem shiten**, jo ndrrime. Tel:...

Samsung Galaxy S5 LTE 32GB

Lek16,000 Shkodër, Albania Samsung Galaxy S5 LTE 32GB G900S, ne gjendje optimale 8.5/10. **Vetem shiten jo ndrrime** Tel: 0672944105

iPhone 6 Gold 16GB, iPhone 6 64GB

iPhone 6 Gold 16GB, iPhone 6 64GB Space Grey Shkodër, Albania Shiten 2 iPhone 6, 16GB Gold ne gjendje si i ri 9.5/10 dhe 64GB Space...

Shitet HTC 30 mije lek

shitet htc 30 mij lek Tirana, Albania €30 shitet sic shihet

Shitet iphone 5s 16 giga

shitet iphone 5s 16 giga ose ndrrohet €150 Tirana, Albania ne gjendje te mire

Shitet iphone 5s

shitet iphone 5s 16giga ne gjendje 10/10 nderrohet s6 Shkoder £180 veten dy jav i perdorur 3muj garanci ne gjendje shkekqyme

LIDHU ME NE

80,658FansaPëlqeje

Te fundit

Tërmet i fuqishëm! Meri paralajmëron ndryshime të mëdha për këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin ditor, ku ka befasuar me parashikimin e saj. Meri bën me dije se: Urani ne Dem leviz...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 26 MAJ 2019

Dashi Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme...

Kapriçiot e Motit, Shi dhe Temperatura Ekstreme – Çfarë Pritet të Ndodhë

Moti vijon të suprizojë me tekat e tij. Ndonëse u duk sikur këto ditë lanë pas rreshjet e shiut, të dhënat meteorologjike konfirmojnë rikthimin e...