LIDHU ME NE

81,221FansaPëlqeje

Te fundit

Lulzim Basha dhe Voltana Ademi parakalojnë triumfalistë në Shkodër: Më 30 qershor fituam

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Shkodër për të zhvilluar takime me qytetarët. Gjatë një deklarate për medie, Basha falënderoi publikisht...

Spiropali ‘lë nam’ me çiftin Kadare: Ky dhe Kjo. Rama e korrigjon, ministrja i...

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një foto me shkrimtarin Ismail Kadare dhe gruan e tij, Elenën. Në foton e publikuar, Spiropali...

Ndahet nga jeta në lule të rinisë kryetarja e FRESSH-it

Një lajm i hidhur vjen nga Partia Socialiste, ku kryetarja e FRESSH për Njësinë nr.6 në Tiranë, Rajselda Hamza, është ndarë nga je,ta në...