iPhone 6 64GB

iPhone 6 64GB i perdorur ne gjendje 9/10. Cmimi 33000 lek, nuk bejme ndrrime. Tel: 0672944105

Ndrrohen me samsung galaxy s7 edge

Iphone 5s dhe samsung galaxy s6 edge i ndrroj me nje samsung galaxay s7 edge Tel 0675961311

Telefon per vetem 140

Shite tel ne gjendje te mire pune. 0697810093 €140 Shkodra, Shkodër,

iPhone 6 Gold 16GB, iPhone 6 64GB

iPhone 6 Gold 16GB, iPhone 6 64GB Space Grey Shkodër, Albania Shiten 2 iPhone 6, 16GB Gold ne gjendje si i ri 9.5/10 dhe 64GB Space...

Shitet iphone 5s 16 giga

shitet iphone 5s 16 giga ose ndrrohet €150 Tirana, Albania ne gjendje te mire

Shitet iphone 5s

shitet iphone 5s 16giga ne gjendje 10/10 nderrohet s6 Shkoder £180 veten dy jav i perdorur 3muj garanci ne gjendje shkekqyme

LIDHU ME NE

80,635FansaPëlqeje

Te fundit

“JANË TË PANDASHËM”/ ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN NGJITUR ME NJËRI TJETRIN EDHE NË FESTËN...

Prej kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet të jetë në një lidhje me regjisorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj. Mesa...

Astrologia Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje do t’i dyfishohen lekët këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu qe na zbulon te rejat me te fundit nga bota e astrologjise e si do ndikojne yjet tek ne,...

Rudina Dembacaj ndryshon pamjen ne menyre drastike, shikoni sa shume i ka prere floke

Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me...