LG G5 32GB LTE-A Okazion !!!! 23000 lek

LG G5 H850, 32GB i perdorur ne gjendje 8/10. Vjen me karikues, xham mbrojtes dhe nje kellef gome. Vetem shitet jo ndrrime, Tel: 0699423468

Iphone 6s 16gb

Shitet iphone 6s 16gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te punuar me te gjitha kartat. Per kontakt 0672644831

Iphone 7 32gb

Shitet iphone 7 32gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te gjitha kartat. Kontakto ne 0672644831

Samsung Galaxy j7 2016 Duos

Celulari ne gjendje perfkte pa asnje gervishtje... Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr 0676422372

Celular Android

Telefon i thjeshte Android, ne gjenjdje te mire pune.Kamera 5MP (prapa) 2MP (para) 4GB hapesire Radio FM MicroSD max. 32GB 0695854607

Samsung Galaxy S5 LTE 32GB

Lek16,000 Shkodër, Albania Samsung Galaxy S5 LTE 32GB G900S, ne gjendje optimale 8.5/10. **Vetem shiten jo ndrrime** Tel: 0672944105

shitet huawei p8 16 giga ne gjendje perfekte 0682007055

shitet huawei p8 16 giga ne gjendje perfekte 0682007055

Shitet HTC 30 mije lek

shitet htc 30 mij lek Tirana, Albania €30 shitet sic shihet

samsung galaxy j5

  Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje perfekte 0682007055

Shitet iphone 5s

shitet iphone 5s 16giga ne gjendje 10/10 nderrohet s6 Shkoder £180 veten dy jav i perdorur 3muj garanci ne gjendje shkekqyme

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...