iPhone 6 64GB

iPhone 6 64GB i perdorur ne gjendje 9/10. Cmimi 33000 lek, nuk bejme ndrrime. Tel: 0672944105

shitet huawei p8 16 giga ne gjendje perfekte 0682007055

shitet huawei p8 16 giga ne gjendje perfekte 0682007055

Samsung Galaxy j7 2016 Duos

Celulari ne gjendje perfkte pa asnje gervishtje... Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr 0676422372

Iphone 6s 16gb

Shitet iphone 6s 16gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te punuar me te gjitha kartat. Per kontakt 0672644831

iPhone 5s 16GB

iPhone 5s 16GB, ne gjendje te mire pune dhe vizuale, shenja e gishtit nuk i punon (touch id), bateria i mban mire, vjen me karikues,...

samsung galaxy j5

  Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje perfekte 0682007055

iPhone 6 Gold 16GB, iPhone 6 64GB

iPhone 6 Gold 16GB, iPhone 6 64GB Space Grey Shkodër, Albania Shiten 2 iPhone 6, 16GB Gold ne gjendje si i ri 9.5/10 dhe 64GB Space...

Iphone 7 32gb

Shitet iphone 7 32gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te gjitha kartat. Kontakto ne 0672644831

Telefon per vetem 140

Shite tel ne gjendje te mire pune. 0697810093 €140 Shkodra, Shkodër,

Sony Experia Z2

16 Gb 6.01 Versioni Kundra ujit Asnje defekt Shitja behet vetem ne shkoder apo ne afersi te shkodres 0675723522 ...nr tel per info me shum .Nuk kthej...

LIDHU ME NE

80,635FansaPëlqeje

Te fundit

“JANË TË PANDASHËM”/ ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN NGJITUR ME NJËRI TJETRIN EDHE NË FESTËN...

Prej kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet të jetë në një lidhje me regjisorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj. Mesa...

Astrologia Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje do t’i dyfishohen lekët këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu qe na zbulon te rejat me te fundit nga bota e astrologjise e si do ndikojne yjet tek ne,...

Rudina Dembacaj ndryshon pamjen ne menyre drastike, shikoni sa shume i ka prere floke

Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me...