Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani...

Piceri Delicia, picat me te mira ne shkoder

Piceri Delicia 0222461-32 0695243831 0672943177 taxi katering kuzhin shqiptare.italiane.pastiçeri

Punime drurit

Per informacion kontaktoni ne ket numer 0682980080 Ne adresen ish artistikja shkoder ose ekspozita tek ish kryqzimi deges te brendshem shkoder pran dyqanit telekom

Mundesi punsimi

Kompania e pastrimit Afgroup kerkon puntor/e. Preferohet mosha 20 deri ne 45 vjeq/e.. Te interesuarit te kontaktojne ne imbox, nr: 0675790000 ose te paraqitet tek zyrat tona adrese rr. Marin Bicikemi...

LIDHU ME NE

62,764FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Bie sistemi, gjendja civile ne Shkoder offline

Që prej mëngjesit të kësaj të hëne, i gjithë sistemi në Gjendjen Civile pranë Bashkisë Shkodër ka qenë totalisht jashtë funksionit. Qytetarët shkodranë janë detyruar...

Mrekullia shqiptare e turizmit malor

               

Pranga 35-vjeçarit në Shkodër ndihmoi shokun, të vrasë gruan

Është ndaluar nga policia e Shkodrës një bashkëpunëtor i vrasjes së gruas S.S. e cila ka ndodhur më 18 prill të vitit 2016 në...