LIDHU ME NE

80,655FansaPëlqeje

Te fundit

AKU bllokon 14.5 ton “Birrë Paulaner”, gjoba e majme që merr firma

AKU ka bllokuar 14.5 ton “Birrë Paulaner” me arsyetimin se produkti nuk ka qenë i pajisur me dokumentacionin shoqërues. Firma është gjobitur me 1.2...

Nëse dikush ju cënon privatësinë duke përdorur dronin, e keni gati mbrojtjen

Dronët janë shpikja më e fundit teknologjike. Ata gjejnë përdorim të gjerë duke nisur nga festat familjare e dasmat, deri tek shpërndarja e pakove...

Enjtja e Duarve – Faktorët Që E Shkaktojnë Dhe Çfarë Duhet Të Bëni

Ka shumë raste kur përballeni me enjtjen e shpejtë të duarve, që ndikon jo vetëm në paraqitjen e jashtme por edhe në shëndet. Enjtja e...