Ore elektronike Michael Jackson . nuk gjeni te dyte si kjo

Ore Elektronike Michael Jackson Çmimi 3 000 Leke E bere nga une .Me bateri AA 1.5VGjatesia 30 CmGjeresia nga muri 5 Cm Aparatura shume cilesore e re , nuk...

dere garazhi me hapje lart dhe dere duralumini me palosje

Shitet dere garazhi me hapje lart e ardhur nga gjermania me permasa 1.95 lartesi me 2.20gjeresi.Cmimi 200 euro si dhe dere duralumini me palosje e perdorur vetem 2 muaj...

LIDHU ME NE

80,635FansaPëlqeje

Te fundit

“JANË TË PANDASHËM”/ ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN NGJITUR ME NJËRI TJETRIN EDHE NË FESTËN...

Prej kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet të jetë në një lidhje me regjisorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj. Mesa...

Astrologia Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje do t’i dyfishohen lekët këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu qe na zbulon te rejat me te fundit nga bota e astrologjise e si do ndikojne yjet tek ne,...

Rudina Dembacaj ndryshon pamjen ne menyre drastike, shikoni sa shume i ka prere floke

Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me...