ekspres kafeje

  Shitet nje ekspres kafeje ! cel 0682297175  

Zgara portative

Shiten zgara portative me permasa 50cm me 30cm qe kushton 50 mi...

Punime te ndyshme me Gips

Nr. Kontakti 0676342199 Ardys Sheqi

dere garazhi me hapje lart dhe dere duralumini me palosje

Shitet dere garazhi me hapje lart e ardhur nga gjermania me permasa 1.95 lartesi me 2.20gjeresi.Cmimi 200 euro si dhe dere duralumini me palosje e perdorur vetem 2 muaj...

Punime drurit

Per informacion kontaktoni ne ket numer 0682980080 Ne adresen ish artistikja shkoder ose ekspozita tek ish kryqzimi deges te brendshem shkoder pran dyqanit telekom

Shiten kalorifera te perdorur

  Shiten kalorifera te perdorur te ardhur nga gjermania .Cmimi 40mije te vjetra copa.Sasia 10 cope si dhe kaldaje me Gaz qe perdoret per nxefjen e ujit cmimi 120 euro....

Shiten sende antike me cmime okazion

Shiten sende antike me cmime okazion.dhe mos harroni ti beni like faqes Antique Alb

LIDHU ME NE

62,764FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Bie sistemi, gjendja civile ne Shkoder offline

Që prej mëngjesit të kësaj të hëne, i gjithë sistemi në Gjendjen Civile pranë Bashkisë Shkodër ka qenë totalisht jashtë funksionit. Qytetarët shkodranë janë detyruar...

Mrekullia shqiptare e turizmit malor

               

Pranga 35-vjeçarit në Shkodër ndihmoi shokun, të vrasë gruan

Është ndaluar nga policia e Shkodrës një bashkëpunëtor i vrasjes së gruas S.S. e cila ka ndodhur më 18 prill të vitit 2016 në...