MOTORRA

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

LIDHU ME NE

77,932FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Ja kush janë VIP-at shqiptar që nuk kanë bërë asnjë operacion plastik

Faqja e famshme në Instagram “Vipat e Bllokut”, ka postuar foto të shumë personazheve të njohur, të cilët kanë bërë operacione plastike. Këto foto kanë...

Lum kush i ka afer, ja 3 shenjat e horoskopit qe jane unike dhe...

Ata që mund të jenë kuriozë të dinë se cilat mund të jenë shenjat e horoskopit kaq brilante dhe pikante, duhet të kenë diçka...

Dashuria dhe lekët/ Këto shenja do kenë shumë fat në 7 ditët e ardhshme

Këto shenja të horoskopit, sipas astrologëve, do kenë pak më shumë fat në financa dhe dashuri në 7 ditët e ardhshme. Ndryshimet mund të...