Volkswagen polo viti 1998 benzine

Volkswagen polo viti 1998 benzine fuqi marorrike 1.4 0685400205

Golf 5 motorr 1.9

Shitet golf 5 kamio automatike motorr 1.9me doga te paguar ne gjendje shume te mire si xhenerike ashtu...

Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania

shitet Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte e gatshme per...

shitet ose nderrohet golf 3 sport 1.9nafte 96

ndeerrohet makin protobagazh ose familjare per cdo info ne 0693767492

golf 3

shitet golf 3 benzin 1.6. 8 valvola cabro viti 1998 letra der me dat 12 .12. 2017 cmimi 1200€ numer kontakti 0695540301

volswagen polo

volswagen polo viti 2002 me letra per 1vit te prera 1.6gti benzin sedile lekure me ngrohje pasqyra elekrike tapiceri lekure clima abs esp...

golf 4 viti 2001 me nafte

Shes golf 4 tdi 1.9 nafte viti 2001 me dogane te paguar e sa po ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte motorike xhenerike karrocerie cmimi 2800 euro...

Okazion Golf 4 TDI 1999

Manual 293000 km te gjitha sherbimet e bera. 0692777567

Okazion PASSAT NAFTE 1.9 viti 99 MANUALE

EKUAZION shitje urgjente ARSYE EKONOMIKE PASSTA TDI TË THJESHT . viti 99 motorr 1.9 nafte me letra për...

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...