Volkswagen Touran

Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi viti 2004 me letra deri me 25.01.2018 ne gjendje shum te mire...

c klass 200 cdi evo

Shitet c klass 200 cdi evo,automatik,193mi km origjinale,viti 2005 ,pasqyra me palosje,i sapo ardhur nga franca me dogane te paguar,me te gjitha sherbimet e...

Audi A6 Quattro

Audi A6 Quattro 0693221111

mercedes

Shitet ne gjendje te shkelqyer me ter sherbimet e bera me karta te paguara deri ne janar 2018.Nr:0694785282

Ford Fusjon viti 2004 1.4 naft i sapo ardhur me dogan

Shitet Ford Fusjon viti 2004 1.4 naft i sapo ardhur me dogan te paguar tel 0697441444

Shitet golf 4 automatik tip tronik!

Shitet golf 4 automatik tip tronik me portobagazh, 1.9 nafte TDI (DI) te kuqe, i sapo ardhun nga Gjermania, viti prodhimit...

BMW X5 VITI 2006 NAFTE

SHES BMW X5 VITI 2006 NAFTE 2987CC NUK E KAP TAKSA E LUKSIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE ESTETIKE SALLON...

c 220 avangarde

c 220 avangarde .kamjo automatike . viti 2010 . km 196000 . makina eshte ne gjendje te mir motorrike gjenerike si dhe estetike . bejm...

Fjat Ideja kamje automatike 1.3benzine me dogan te paguar

Fjat Ideja kamje automatike 1.3benzine me dogan te paguar tel 0697441444

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...