Passat 2.0 Naft Automatik-tronik6-Sport pilit auto

Shitet Passat 2.0 Naft Automatik-tronik6-Sport pilit auto + - sedile me ngrohje xhama tzi origjinal + perde drita xeno dvd....

A 180 CDI 2006 + MUNDESI NDERRIMI

I sapo targuar dokumentat fiks per nje vit, Mercedes benz A class 1.8 naft i sapo ardh nga gjermania me dogane + te gjitha...

Mitsubishi outlander 2 4×4 , viti prodhimit 2008

Mitsubishi outlander 2 4x4 , viti prodhimit 2008 me 81000 mij km, motorr 2.0 naftë shumë ekonomik. Me dokumenta shqiptare të rregullta deri në...

Sprinter

Kontakt 0693057070

reno laguna viti 2006

reno laguna viti 2006 0683724501

mercedez-benz

Mercedez-Benz.viti-1994 eklas.kondicioner.me motorr 250disel..pllak ...me dokumenta...cmimi-:1700€euro...cel:-0682060111

Benz E 220 CDI AVANTGARDE

+355699493339 Mercedes Benz E 220 CDI AVANTGARDE Kamio automatike C/S , viti 2005 Bler ne Minden/Hanover dhe sjell ne rrug toksore . Me sensor parkimi...

mercedez benz c clas 200 cdi

Shes mercedez benz c clas 200 cdi ne super gjendje me letra te paguara per nje vit me sherbime te gjitha te bera per me shume...

Opel zafira

Bej ndrrim opel zafira viti 2006 1.9cdti me letra per 1vit ne gjendje shum te mir puna kerkoj makin familjare perferoj makin me letra italiane te...

Mercedes Benz

Shitet Mercedes A Klasse Automatik Dizell 180sh Blue Efficiency me te cilin i kalon 1000 (Njëmije) KiloMetra me vetem...

LIDHU ME NE

80,635FansaPëlqeje

Te fundit

“JANË TË PANDASHËM”/ ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN NGJITUR ME NJËRI TJETRIN EDHE NË FESTËN...

Prej kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet të jetë në një lidhje me regjisorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj. Mesa...

Astrologia Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje do t’i dyfishohen lekët këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu qe na zbulon te rejat me te fundit nga bota e astrologjise e si do ndikojne yjet tek ne,...

Rudina Dembacaj ndryshon pamjen ne menyre drastike, shikoni sa shume i ka prere floke

Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me...