Audi 250 diesel

€2,300 Audi 250 kamio automatike, viti 2003, me dokumenta deri me dt 30.12. 2017

Komplete gomash

Foto goma 1-500 euro 235-65-R17. Foto goma 2-150 euro 205-60-R15. Foto goma 3-250euro 205-60-R16. Foto goma 4-250euro 205-60- R16. Foto goma 6-200euro 205-55- R16. 0692458646

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...