mercedez-benz

Mercedez-Benz.viti-1994 eklas.kondicioner.me motorr 250disel..pllak ...me dokumenta...cmimi-:1700€euro...cel:-0682060111

Benz E 220 CDI AVANTGARDE

+355699493339 Mercedes Benz E 220 CDI AVANTGARDE Kamio automatike C/S , viti 2005 Bler ne Minden/Hanover dhe sjell ne rrug toksore . Me sensor parkimi...

mercedez benz c clas 200 cdi

Shes mercedez benz c clas 200 cdi ne super gjendje me letra te paguara per nje vit me sherbime te gjitha te bera per me shume...

Mercedes Benz

Shitet Mercedes A Klasse Automatik Dizell 180sh Blue Efficiency me te cilin i kalon 1000 (Njëmije) KiloMetra me vetem...

c klass 200 cdi evo

Shitet c klass 200 cdi evo,automatik,193mi km origjinale,viti 2005 ,pasqyra me palosje,i sapo ardhur nga franca me dogane te paguar,me te gjitha sherbimet e...

mercedes

Shitet ne gjendje te shkelqyer me ter sherbimet e bera me karta te paguara deri ne janar 2018.Nr:0694785282

c 220 avangarde

c 220 avangarde .kamjo automatike . viti 2010 . km 196000 . makina eshte ne gjendje te mir motorrike gjenerike si dhe estetike . bejm...

Mercedes s320 cdi

Shitet ose nderrohet makina ne gjendje perfekt per me shum inf 0673008601

Mercedes

Makina edhe ne gjendje shum te mir letrat e preme per 1 vit Nr: 0674112826

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...