komplet gomash dimri Michelin 98% te reja

Shiten komplet gomash dimri Michelin 98% te reja te ardhura nga gjermania 205/55 R 16.Cmimi 20.000 te reja.0674102417

Disce per Mercedes R20

Disku asht Nr 20 Gjendja e gomave 50% Pa asnje gervishtje thjesht shum pak te perdorura pothuajse te Reja sic jane blere ... Qmimi pak i diskutueshem .. Numer kontakti 0696281758 Vendodhja Shkoder(Albania

Shiten komplet gomash 205/55 R16

        Shiten komplet gomash 205/55 R16 te ardhura nga gjermania krejt te reja. Cmimi 20.000 te reja Cel 0674102417

Disce €160

Shiten bashk me goma 225 |45 /16

Komplete gomash

Foto goma 1-500 euro 235-65-R17. Foto goma 2-150 euro 205-60-R15. Foto goma 3-250euro 205-60-R16. Foto goma 4-250euro 205-60- R16. Foto goma 6-200euro 205-55- R16. 0692458646

LIDHU ME NE

80,635FansaPëlqeje

Te fundit

“JANË TË PANDASHËM”/ ARBANA DHE EDUARTI SHFAQEN NGJITUR ME NJËRI TJETRIN EDHE NË FESTËN...

Prej kohësh moderatorja e njohur Arbana Osmani përflitet të jetë në një lidhje me regjisorin e “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj. Mesa...

Astrologia Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje do t’i dyfishohen lekët këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu qe na zbulon te rejat me te fundit nga bota e astrologjise e si do ndikojne yjet tek ne,...

Rudina Dembacaj ndryshon pamjen ne menyre drastike, shikoni sa shume i ka prere floke

Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me...