komplet gomash dimri Michelin 98% te reja

Shiten komplet gomash dimri Michelin 98% te reja te ardhura nga gjermania 205/55 R 16.Cmimi 20.000 te reja.0674102417

Disce per Mercedes R20

Disku asht Nr 20 Gjendja e gomave 50% Pa asnje gervishtje thjesht shum pak te perdorura pothuajse te Reja sic jane blere ... Qmimi pak i diskutueshem .. Numer kontakti 0696281758 Vendodhja Shkoder(Albania

Shiten komplet gomash 205/55 R16

        Shiten komplet gomash 205/55 R16 te ardhura nga gjermania krejt te reja. Cmimi 20.000 te reja Cel 0674102417

Disce €160

Shiten bashk me goma 225 |45 /16

Komplete gomash

Foto goma 1-500 euro 235-65-R17. Foto goma 2-150 euro 205-60-R15. Foto goma 3-250euro 205-60-R16. Foto goma 4-250euro 205-60- R16. Foto goma 6-200euro 205-55- R16. 0692458646

LIDHU ME NE

81,272FansaPëlqeje

Te fundit

URIME jeni më të zgjuar se mesatarja nëse…

Lajmet se njerëzit inteligjentë zgjohen herët, janë të rregullt dhe të organizuar kanë ngulitur fort idenë në mendjen tonë, se përtacët, rrëmujaxhinjtë apo ata...

Çifti italian me 2 fëmijët humbin rrugën natën në Shqipëri, ndihmohen nga banorët

Një familje italiane të cilët kishin ardhur për turizëm në Shqipëri, duke eksploruar vendin tonë kanë humbur rrugën gjatë natës dhe kanë kërkuar ndihmën...

“Vetëm ju s’keni fjetur me mua”, Ervin Kurti befason binjakët Veshaj

Gazetari i njohur i showbizit Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që në fakt i ka habitur të gjithë. I ftuari i...