ford fokus 1.8 tddi viti 2002

Shes ford fokus viti 2002 nafte berlina motori 1.8 tddi me dogane te paguar i sa po ardhur nga gjermania. Mjeti eshte ne gjendje shume te...

Ford galaxy 1.9 nafte shum ekonomike

Shitet Ford galaxy 1.9 nafte shum ekonomike 6+1 viti 2002 .Cel 0674102417

Ford galaxi

per info tel :00355666685666

ford fiesta 1.2 gaz benzin

Shitet ford fiesta 1.2 gaz benzin letrat deri fund dhjetorit viti prodhimi 96 cmimi I diskutushem ju lutem vetem tel. 0694413142

ford fokus

Shes ford fokus ne durres 1.8 nafte tddi viti 2002 ne gjendje perfekte motorrike xhenerike karrocerie full opsional i sa po...

Ford Galaxy 6+1 viti 2002

Shitet Ford Galaxy 6+1 viti 2002,1.9 nafte shum ekonomike me dokumenta deri prill 2018 ne gjendje shum te mire.Cmimi 2700 euro.Cel 0674102417

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...