c klass 200 cdi evo

Shitet c klass 200 cdi evo,automatik,193mi km origjinale,viti 2005 ,pasqyra me palosje,i sapo ardhur nga franca me dogane te paguar,me te gjitha sherbimet e...

golf 3

shitet golf 3 benzin 1.6. 8 valvola cabro viti 1998 letra der me dat 12 .12. 2017 cmimi 1200€ numer kontakti 0695540301

komplet gomash dimri Michelin 98% te reja

Shiten komplet gomash dimri Michelin 98% te reja te ardhura nga gjermania 205/55 R 16.Cmimi 20.000 te reja.0674102417

Smart viti 2006 me.dogane

Smart viti 2006 me.dogane i sapoardhur nga zvicra motorr 700 kubik 0694888850

ford fokus

Shes ford fokus ne durres 1.8 nafte tddi viti 2002 ne gjendje perfekte motorrike xhenerike karrocerie full opsional i sa po...

MERCEDES – BENZ E220 CDI ELEGANCE (03)

Shes Mercedes - Benz E220 CDI ELEGANCE (03) Sallone lecke , ngjyre bezhe. Kamje manuale. Me pilot automatik dhe...

Smart 600 benzin viti 2001 tiptronic

Smart 600 benzin viti 2001 Me dogan te paguar 0697512084

mercedez-benz

Mercedez-Benz.viti-1994 eklas.kondicioner.me motorr 250disel..pllak ...me dokumenta...cmimi-:1700€euro...cel:-0682060111

Passat 2.0 Naft Automatik-tronik6-Sport pilit auto

Shitet Passat 2.0 Naft Automatik-tronik6-Sport pilit auto + - sedile me ngrohje xhama tzi origjinal + perde drita xeno dvd....

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...