BMW X5 VITI 2006 NAFTE

SHES BMW X5 VITI 2006 NAFTE 2987CC NUK E KAP TAKSA E LUKSIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE ESTETIKE SALLON...

bmw x6 viti prodhimit 2010 , M packet ,3,5 xdrive

BMW X6 3,5 Xdrive Viti prodhimit 2010 , serviset e bera rregullisht , shitet per arsye mosperdorimi ,cmimi 32000 euro I diskutueshem , tel...

mercedez benz c clas 200 cdi

Shes mercedez benz c clas 200 cdi ne super gjendje me letra te paguara per nje vit me sherbime te gjitha te bera per me shume...

Ford Galaxy 6+1 viti 2002

Shitet Ford Galaxy 6+1 viti 2002,1.9 nafte shum ekonomike me dokumenta deri prill 2018 ne gjendje shum te mire.Cmimi 2700 euro.Cel 0674102417

Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e...

Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e kap taksa e luksit cmimi 25000 euro i diskutueshem per me shume...

Bmw 1.7 nafte 97 me letra

shitet ose nderrohet me makin benzin gaz BMW 318 me letra me gjitha gjendje te mir 1300€cmim diskutohetpak info me shum tel sms 0693767492

S320 CDI

Makina: S320 CDI "REXHINA" Kamio Automat... Viti i Prodhimit :2003 Letrat e Makines : Targa AA me te gjitha letrat e...

mercedez-benz

Mercedez-Benz.viti-1994 eklas.kondicioner.me motorr 250disel..pllak ...me dokumenta...cmimi-:1700€euro...cel:-0682060111

Passat 2.0 Naft Automatik-tronik6-Sport pilit auto

Shitet Passat 2.0 Naft Automatik-tronik6-Sport pilit auto + - sedile me ngrohje xhama tzi origjinal + perde drita xeno dvd....

c 220 avangarde

c 220 avangarde .kamjo automatike . viti 2010 . km 196000 . makina eshte ne gjendje te mir motorrike gjenerike si dhe estetike . bejm...

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...