MAKINA

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e...

Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e kap taksa e luksit cmimi 25000 euro i diskutueshem per me shume...

Mercedez-Benz C220 CDI AVANTGARDE 2002

C220 cdi, I sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar, 268 000 km origjinale, makina asht ne gjendje shum te mir dhe e gatshme...

FIAT. 500. VITI 2007 1.2 BENZIN

Shes nje fiat 500 me dogane te paguar 1.2 benzine viti i prodhimit 2007 kambio manuale km. 127.543. Cel. 0692154565.

S320 CDI

Makina: S320 CDI "REXHINA" Kamio Automat... Viti i Prodhimit :2003 Letrat e Makines : Targa AA me te gjitha letrat e...

Volkswagen Touran

Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi viti 2004 me letra deri me 25.01.2018 ne gjendje shum te mire...

Benz Mercedes C Class 220 CDI

Per informacione te metejshme na kontaktoni...

Volvo

Viti 2005 Nafte 2400kw Tel 0699393090

Ford gi

Ford 0673758402 Model gi Viti 2003 Fiesta1.4 naft Dogan te paguar Makina eshte e sapoardhur me dogan te paguar shum e mirembajtur

Goma

Foto goma 1- 500euro 235-65R 16,Foto goma2- 150euro 205-60R 15 Foro goma3- 250euro 205-55R 16,Foto goma4- 250euro 205-60R 16 Foto goma5 300euro 225-55R 16,Foto goma6 200euro...

LIDHU ME NE

62,764FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Bie sistemi, gjendja civile ne Shkoder offline

Që prej mëngjesit të kësaj të hëne, i gjithë sistemi në Gjendjen Civile pranë Bashkisë Shkodër ka qenë totalisht jashtë funksionit. Qytetarët shkodranë janë detyruar...

Mrekullia shqiptare e turizmit malor

               

Pranga 35-vjeçarit në Shkodër ndihmoi shokun, të vrasë gruan

Është ndaluar nga policia e Shkodrës një bashkëpunëtor i vrasjes së gruas S.S. e cila ka ndodhur më 18 prill të vitit 2016 në...