Thethi, Pamje mahnitëse nga droni (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=ScNNXpM2PMk   https://www.youtube.com/watch?v=hNQEjsNx3tc   https://www.youtube.com/watch?v=ZCQF_NXpHAo

Te fundit

‘Femrat materialiste nuk i duroj dot’, Bieta i kthehet Roza Latit: Ça ke ti...

Moderatorja shumë e komentuar në media e rrjete sociale, Roza Lati ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ku gjatë intervistës...

Gruaja 36-vjeçare telefonon pa pushim emergjencën, arsyeja do ju habisë

Një grua 36-vjeçare nga Ohio është arrestuar nga policia pasi bëri disa telefonata për tu ankuar se prindërit nuk i paguanin telefonin. Ajo është...

“Kur ndërroi jetë nëna, kisha vënë buzëkuq”

E ftuar këtë pasdite në emisionin “Rudina”, në Tv Klan pedagogja Iris Luarasi ka treguar detaje interesante nga jeta e saj profesionale dhe private.   Në...