Te fundit

SHKODËR, TË RINJTË: KEMI FRIKË NGA COVID-19

Në fillim të përhapjes së pandemisë të rrezikuar ishin vetëm të moshuarit, ndërsa tani COVID-19 nuk kursen as të rinjtë . Çdo ditë në...

Zi në familjen e ish-deputetit, i ndahet nëna nga jeta: Do të na mungojë...

Nëna e ish-deputetit demokrat Xhemal Gjunkshi është ndarë nga jeta. Lajmin për humbjen e madhe në familjen e tij, e ka bërë të ditur...

“A e do Borën?”, Donaldi i befason të gjithë me përgjigjen më romantike

Edhe pse fliten prej kohësh për romancën mes tyre, Donaldi dhe Bora vendosën vetëm ditët e fundit ta pranojnë zyrtarisht lidhjen mes tyre. Në llogaritë...