Thethi, Pamje 360′

FOTO TE TJERA 360

Shkodra ❤️

Keshilli i Qarkut Shkoder & Prefektura Rruga Kol Idromeno Rruga Kol Idromeno

Te fundit

Shkencëtarët ‘rikthejnë në jetë’ zërin e mumjes 3000 vjeçare, besohet se pas pak vitesh...

Shkencëtarët kanë përmbushur dëshirën qindravjeçare për të riprodhuar zërin e mumjeve egjiptiane përmes kordave zanore artificiale. Ata kanë arritur të krijojnë tinguj të ngjashëm zanorë...

Po kalonin rrugën për të shkuar në shkollë, makina përplas tre nxënës

Tre nxënës në fshatin Allkaj janë përplasur nga një makinë mëngjesin e sotëm. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:20 pranë shkollës së...

Gjimnazistët në Has helmohen nga speci djegës, nxënësit: E hodhën në zjarr dhe lëshoi...

Një rast i pazakontë ka mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ ALBANIA. Sipas dy denoncimeve, mësohet se disa nxënës të gjimnazit “Skëndërbeu”...