Shkodra 10 Janar 2018

FOTO TE TJERA

Shkodra 9 Janar 2018

  FOTO TE TJERA

(Foto) – Thethi, perla e natyres shqiptare.

Një prej perlave të natyrës shqiptare është edhe Thethi. Ai është një fshat në komunën Shalë në rrethin e Shkodrës të Shqipërisë, ndodhet më në veri të luginës së...

Shkodra 7 Janar 2018

Shkodra 7 Janar 2018 Shkodra 7 Janar 2018

Shkodra 4 Janar 2018

  FOTO TE TJERA  

Qeveria shpall Thethin Qendër Historike, mbrohen “Kulla e Ngujimit” e muzeu

Në mbledhjen e fundit, të zhvilluar në Shkodër, qeveria ka miratuar shpalljen e Qendrës Historike të fshatit Theth, vendim ky i marrë pasi Ministria e Kulturës, në bashkëpunim me...

Te fundit

Elvana Gjatës i ndodh incidenti i papritur gjatë koncertit, fansi e…

Këngëtarja Elcana Gjata ka pasur mbrëmjen e djeshme një koncert në Bruksel ku është mirëpritur nga fansat e saj të shumtë. Mirëpo, gjatë perfomancës në...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 24 SHKURT 2020

Dashi Do të jetë një ditë surprizash të mëdha, plot me momente dashurie me shpirtin binjak. Do e ndjeni harmoninë në çift dhe gjithçka do...

Si e zgjedhin meshkujt partneren e tyre?

Mund të jesh shumë seksi dhe e mahnitshme në shtrat, por këto nuk mjaftojnë që një mashkull të të propozojë për martesë. Në fakt,...