(foto360) Rana e hedhun, plazhi i virgjër që nuk duhet ta lini pa e...

Rana e hedhun është vetëm 3.5 km nga Shëngjini e sigurisht me pak veshtiresi edhe nga Rrjolli,Velipoje por sigurisht nese vendosim te marrim kete rruge na duhet një mjet...

Shkoder 26 Janar 21:10

Foto te tjera

(foto) Magjia e Valbonës: E bukur dhe joshëse, edhe në dimër

Turizmi i borës, apo Turizmi i Bardhë, ka nisur. Lugina e Valbonës e ka prishur bardhësinë e saj nga skiatorët dhe gjurmët e vizitorëve të fundjavës. Valbona të emocionon në çdo...

Te fundit

BAJZE, DIGJEN BANESAT NGA SHKËNDIA ELEKTRIKE, TRE FAMILJE NË QIELL TË HAPUR

Tre familje në fshatin Delaj, Bajze Bashkia Malësi e Madhe kane mbetur në qiell të hapur, pasi banesat e tyre u përfshinë nga flakët...

Presidenti Meta publikon foton e veçantë me “mikun” e tij

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në të shumtën e rasteve zgjedh që të postojë fotografi me personalitete të ndryshme të politikës, ngjarjeve të ndryshme...

Nuk ka më dilema/ Rasti i parë në botë, foshnja lind me korónavirus

Një vajzë e cila ka lindur me koronavirus është “prova më e fortë akoma” që virusi transmetohet në bark, thonë ekspertët. Nëna e foshnjës,...