Foto-Video, Përmbytjet ne Shkodër 2010

https://www.youtube.com/watch?v=07vFBCFYj3s https://www.youtube.com/watch?v=70WSxmzUBdU https://www.youtube.com/watch?v=VNJzBmZAcYg

Shkodra

  Gjithashtu mund te na ndiqni ne instagram ne shkoder_alb

Shkodra e viteve 2007

Ja disa foto te qytetit te Shkodrës ne vitin 2007 :)

Foto nga Permbytjet

Ishte viti 2010

Shkodra Tetor 2017

GoPro Shkodra Facebook

Shkoder Nentor 2017

GOPRO SHKODRA FACEBOOK

Te fundit

Shkencëtarët ‘rikthejnë në jetë’ zërin e mumjes 3000 vjeçare, besohet se pas pak vitesh...

Shkencëtarët kanë përmbushur dëshirën qindravjeçare për të riprodhuar zërin e mumjeve egjiptiane përmes kordave zanore artificiale. Ata kanë arritur të krijojnë tinguj të ngjashëm zanorë...

Po kalonin rrugën për të shkuar në shkollë, makina përplas tre nxënës

Tre nxënës në fshatin Allkaj janë përplasur nga një makinë mëngjesin e sotëm. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:20 pranë shkollës së...

Gjimnazistët në Has helmohen nga speci djegës, nxënësit: E hodhën në zjarr dhe lëshoi...

Një rast i pazakontë ka mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ ALBANIA. Sipas dy denoncimeve, mësohet se disa nxënës të gjimnazit “Skëndërbeu”...